Náš tým

Řízení společnosti při rozvojových projektech a v době krize, potřebuje jiné schopnosti a dovednosti, než v klidných dobách. Zajištění růstu společnosti je možný vždy, pokud jsou na správných místech správní lidé.

Ing. Pavel Babiš, Ph.D.,MBA

Pavel se dlouhodobě věnuje problematice záchrany a rozvoje společností. Působil na pozicích výkonného ředitele v různých výrobních společnostech. Specializuje se na turnaround management, tvorbu firemní strategie, propojení financí s ostatními podnikovými procesy a firemní kulturu.

Ing. Jan Wozniak

Honza se specializuje na nastavení firemních procesů a dlouhodobých strategií, zastupuje naší společnost v obchodních a marketingových záležitostech.

Mgr. Katarína Poláčková

Komplexní znalost problematiky řízení lidských zdrojů získala během svého působení na vysokých manažerských pozicích.
Katka má dlouhodobé zkušenosti z firem působících v různých oblastech, od služeb po výrobu. Specializuje se na firemní kulturu a nábor zaměstnanců.

Ing. Tomáš Wolf

Tomáš má dlouhodobé zkušenosti z projektového managementu a řízení výroby zejména v automotive. Specializuje se na definování efektivního průběhu zakázky firmou s přihlédnutím k úzkým místům.

Mgr. Petra Butkovská

Petra se zabývá implementací a zefektivněním HR procesu, klade důraz na kvalitní pracovní prostředí, vnitropodnikové vztahy a budování efektivní podnikové kultury.

Richard Minks

Richard má dlouholeté zkušenosti z nadnárodní globální společnosti. Působil především v oblasti nákupu, v několika lokálních, ale především evropských a celosvětových rolích, s praxí v oblasti strategického nakupování, optimalizace procesů, Change Managementu i transformací u klíčových zákazníků.,

Poznejte náš cíl

Našim cílem je pomáhat firmám s rozvojem nebo řešením krizových situací. Jdeme cestou propojení interim managementu a poradenství, kdy jsme schopni nabídnout nezávislou analýzu a následně implementovat odsouhlasená opatření. Klíčovým bodem úspěšné realizace jsou lidé v dané firmě, s kterými intenzivně spolupracujeme jak na analýze, tak na hledání východisek z dané situace a pomocí koučování a mentoringu je posunujeme dále.

Zároveň nabízíme i outsourcing podnikových procesů, tak aby byla zachována požadována kvalita služeb při zachování optimálních nákladů.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy